Ładowanie...

OFERTA

ZAPISZ SIĘ DO NASZEJ SZKOŁY!
  • MODERN TECHNOLOGIES =
  • SUCCESS IN LEARNING ENGLISH

Stawiamy na nowoczesne technologie - w nauce można korzystać z tabletów znajdujących się w naszej szkole. Wykłady prowadzone są z użyciem rzutnika, po to by przedstawić język rzeczywisty, a nie książkowy. Uczymy języka rzeczywistego, a nie prezentowanego w zalecanych przez Ministerstwo książkach, które odrobinę mijają się z rzeczywistością.

Organizujemy różnego rodzaju kursy między innymi dla maluchów, uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Tworzymy grupy dla uczniów szkół średnich oraz dla osób dorosłych na każdym poziomie zaawansowania.

Oferujemy także zajęcia indywidualne, a dla maturzystów i uczniów trzecich klas gimnazjów otwieramy grupy, gdzie dodatkowo pracujemy na arkuszach egzaminacyjnych.

  • OPISY KURSÓW:
KURS DLA MALUCHÓW

Są to wykłady prowadzone z użyciem różnego rodzaju obrazków. Dzieci oglądają bajki i rozmowy rodowitych anglików. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim z tłumaczeniem zwrotów. Gry i zabawy podczas zajęć to dodatkowa frajda z językiem. Jest to świetne przygotowanie maluchów do rozpoczęcia nauki w szkole i oswojenie się z językiem.

KURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJUM

Uczniowie poznają wszystkie zasady gramatyczne oraz przyswajają słownictwo. Praca polega na rozumieniu nauczyciela oraz prowadzeniu dialogów w języku angielskim. Rzutnik w naszej szkole służy tutaj jako źródło dialogu, gdzie uczniowie obserwują akcent i wymowę rodowitych anglików. Tablety służą tutaj do tego, by szybko zapamiętać nowy materiał, gdyż dzięki programom tłumaczeniowym uczeń nie sięga po standardowy słownik. Uczniowie przynoszą na zajęcia także swoje szkolne podręczniki, a nauczyciel pomaga w ewentualnych pracach domowych.

KURS DLA UCZNIÓW TRZECICH KLAS GIMNAZJÓW

Kurs obejmuje wszystko co w kursie powyżej (kurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum) oraz dodatkowo zawiera zajęcia są poszerzone o rozwiązywanie egzaminów, z których większość zadań pojawia się na testach kompetencji, co w efekcie daje wysoką zdawalność.

KURSY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

Obejmują wszystko to co dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum, czyli szlifowanie języka pod kątem gramatyki i słownictwa. Prowadzenie rozmów i dialogów odbywa się w języku angielskim. Obejmuje również przygotowanie do matury.

KURSY DLA MATURZYSTÓW

Obejmują wszystko to co w kursie dla uczniów szkół średnich, a dodatkowo zajęcia poszerzone są o pracę na arkuszach egzaminacyjnych. Wykłady opierają się także na konwersacji, czyli przygotowaniu do matury ustnej.

KURSY DLA OSÓB DOROSŁYCH

Są prowadzone na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia bogate są we wszystkie metody nauczania tj. pracę na tradycyjnym podręczniku, ale także tabletach, a wykłady prowadzone są z użyciem rzutnika. Po takim kursie Twój angielski nie będzie już szczątkowy. Ten kurs obejmuje zakres podstawowej i zaawansowanej wiedzy, która zostanie wyuczona szybko i skutecznie.

KURS DLA OSÓB EMIGRUJĄCYCH

Obejmuje wszystko to co w kursie powyżej, ale dodatkowo wykłady poszerzone są o język biznesowy.

KURSY WAKACYJNE

Są to przyspieszone kursy dla osób chcących poszerzyć swoją wiedzę w krótkim ale intensywnym czasie. Jest to również szansa dla uczniów na nadrobienie zaległości oraz spędzenie czasu wakacyjnego z językiem angielskim.

W każdym z kursów dodatkowo uczniowie poznają kulturę krajów anglojęzycznych, a przede wszystkim przyzwyczajają się do akcentu i do poprawnej wymowy. Nie wystarczy do tego podręcznik. Trzeba postawić na NOWOCZESNE METODY NAUCZANIA.